Витяжка Pyramida ND 835 WH
На максимальній швидкості продуктивність витяжки сягає 750 м3/год. Такий показник гарантує ефективну роботу навіть у просторих кухнях (12-15 м2): кожні 60 хвилин повітря в приміщенні повністю оновиться 15 разів. Враховуйте, що для найефективнішої роботи витяжку слід умикати відразу ж, як починаєте готувати. Спочатку встановіть мінімальну швидкість роботи. Коли ж випаровування стануть помітні, збільште потужність.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Потужність ламп | 1х4 Вт |
| Продуктивність | 750 куб. м/год |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 660-960 х 355 мм |
| Тип керування | сенсорно |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 648,80 ₴







