Блок живлення Corsair RM750x Shift PCIE5 (CP-9020251-EU) 750W
Повністю модульні блоки живлення серії CORSAIR RMx SHIFT можуть похвалитися революційним бічним інтерфейсом кабелю, який очікує на патент, щоб усі ваші з’єднання були легко доступними для надзвичайно зручного енергозбереження 80 PLUS Gold.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | немає |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 12 |
| SCP (захист від короткого замикання) | немає |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| ККД | 90% |
| Модульне підключення | є |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 263,40 ₴

