-26%

Кронштейн стельовий КВАДО К-83 (VESA400х400)(VS)
2 794,50 ₴
2 070 ₴
- В наявності
- Код: К-83(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн КВАДО K-83 - стельовий кронштейн з нахилом та поворотом. Призначений для встановлення середніх або великих телевізорів із нахилом, для вибору оптимального кута огляду. Для зручності встановлення оснащений механізмом горизонтального регулювання. Довжина штанги регулюється. Стельове кріплення закривається декоративною кришкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | стельовий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 700 - 1200 мм |
| Рекомендована діагональ | 30" - 53" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 200 х 300 мм, 300 х 300 мм, 300 х 400 мм, 400 х 200 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм |
| Кут нахилу | +12/-12° |
| Кут повороту | + 35/- 35° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


