-26%

Ламінатор Agent OL-A3 350-L(VS)
1 953,45 ₴
1 447 ₴
- В наявності
- Код: OL 350-L(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний ламінатор.
Легкий і компактний. Простий і зручний в експлуатації.
Подача ламінованого документа «на себе» дозволяє заощадити місце на робочому столі.
Найвища швидкість (400мм / хв) серед аналогічних моделей на ринку України.
Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт.
Максимальний формат ламінування - 330 мм.
Індикатор готовності, розігрів 1,5-2 хв.
Працює з різною товщиною плівки від 80 мк до 125 мк.
Можливість ламінування фотографій.
Є кнопка розтиску валів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Формат | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 441х76х121 мм |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Нагріваючий елемент | з внутрішнім нагріванням |
| Реверс | немає |
| Швидкість | 40 см/хв |
| Температура | 135°C |
| Фольгування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴



