Модель представленого кислотного АКБ LPM 12 - 2.3 AH – це надійний в експлуатації пристрій, виготовлений із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), що говорить про високі якісні та технічні характеристики акумулятора та його більш тривалий термін експлуатації. Головним завданням свинцево-кислотного акумулятора є безперебійне забезпечення техніки живленням.
Основи характеристики кислотно-свинцевого акумулятора LPM 12 — 2.3 AH:
- Тип: кислотний АКБ (AGM технологія)
- Номінальна напруга: 12V
- Місткість АКБ: 2.3 Ah
- Температура зберігання: -20 ° С - +50 ° С
-Робоча температура: +25 °C +/-5 °C
Корпус акумулятора герметичний і виконаний з міцного пластику, завдяки чому відпадає необхідність у поточному експлуатаційному обслуговуванні пристрою.
При дотриманні правил експлуатації дана модель кислотного акумулятора зможе прослужити максимально тривалий термін, забезпечивши вашу техніку необхідним живленням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Ємність батареї | 2.3 А·г |
| Максимальний струм заряду | 0.46 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T1 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711,45 ₴


