-26%

Накопичувач SSD 256GB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P256GM28)(VS)
4 324,05 ₴
3 203 ₴
- В наявності
- Код: P300P256GM28(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
P300 - це нове покоління твердотільних накопичувачів PCIe покоління 3x4 NVMe компанії Patriot, що з'явилися на ринку і пропонують на 25% вищу швидкість передачі даних і кількість операцій введення-виводу порівняно зі стандартними рішеннями PCIe 3x2.
Компактний форм-фактор M.2 розроблений для легкого встановлення та підійде для будь-якого ПК чи ноутбука, а його низьке енергоспоживання допомагає продовжити термін служби акумулятора ноутбука. P300 гарантовано покращує час запуску, завантаження та передачі в порівнянні з традиційними жорсткими дисками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 290 000/260 000 |
| TBW (ресурс записів) | 80 TБ |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Габарити | 80 х 22 х 3.8 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Контролер | SMI 2263XT |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ GB |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | Patriot P300 |
| Швидкість записування | 1100 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 1700 МБ/сек |
| Споживання енергії | 2.07 Вт |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | повна: 2.07 Вт; очікування: 0.37 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 203 ₴




