-26%

Кронштейн KSL WMO-4025T (VESA200х200)(VS)
1 359,45 ₴
1 007 ₴
- В наявності
- Код: WMO-4025T(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюймів і вагою до 25 кг. Підтримує стандарт VESA: від 100 ? 100 мм до 200? 200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотно-похилій |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 67 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴


