
Накопичувач SSD 1TB Kingston Fury Renegade M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SFYRS/1000G)(VS)
6 906,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: SFYRS/1000G(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інноваційний SSD, оптимізований для підвищення швидкості відгуку систем, прискорення завантаження ігор та програм, спрощення стрімінгу та захоплення відео, - ідеальне рішення для ентузіастів ПК та геймерів, які прагнуть покращити свій ігровий досвід та результати.
Переваги:
Висока продуктивність PCIe Gen 4.0 NVMe
Компактний форм-фактор М.2 2280
Графен-алюмінієвий теплорозподільник
Ємність до 4 ТБ
5-річна гарантія
Висока продуктивність PCIe Gen 4.0 NVMe:
Завдяки застосуванню новітнього контролера Gen 4 x 4 NVMe та флеш-пам'яті 3D TLC NAND, накопичувачі Kingston FURY Renegade здатні максимально використовувати всю доступну пропускну здатність PCIe 4.0, забезпечуючи обмін даними зі швидкістю до 7 300 МБ/с при читанні та до 7 ч с — під час запису інформації, і здійснюючи до 1 000 000 операцій введення-виведення на секунду (IOPS).
Компактний форм-фактор М.2 2280:
Накопичувачі Kingston FURY Renegade виконані в сучасному компактному форм-факторі M.2 2280 та оптимально підходять для ігрових ноутбуків та настільних ПК з обмеженим внутрішнім простором.
Графен-алюмінієвий теплорозподільник:
Накопичувачі Kingston FURY Renegade оснащені низькопрофільними графен-алюмінієвими теплорозподільниками, здатними забезпечити охолодження пристрою при інтенсивних навантаженнях та зберегти його високу продуктивність навіть у обмежених просторах корпусів геймерських ПК та ноутбуків.
Місткість до 4 ТБ:
Лінійка SSD Kingston FURY Renegade включає моделі ємністю 500 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ та 4 ТБ, і дозволяє зберігати велику бібліотеку додатків та мультимедіа, залишаючи достатньо місця для нових ігор та розширень.
Голографічна наклейка:
Голографічна наклейка з логотипом Kingston та гербом України є спеціальним захисним елементом для всіх SSD-накопичувачів торгової марки Kingston, призначених для продажу в Україні.
SSD-накопичувачі, ввезені в Україну неофіційно, у гарантійних випадках підлягають заміні у продавця або через один із RMA-хабів компанії Kingston Technology. При цьому всі платежі, пов'язані з пересиланням пристрою в обидва кінці, митними та іншими зборами, лягають на покупця такого неофіційно ввезеного SSD.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 900 000/1 000 000 |
| TBW (ресурс записів) | 1000 ТБ |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін |
| Габарити | 80 х 22 х 2.21 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Контролер | Phison E18 |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ GB |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | Kingston Fury Renegade |
| Швидкість записування | 6000 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 7300 МБ/сек |
| Споживання енергії | 6.3 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | читання: 2.8 Вт; запис: 6.3 Вт; очікування: 0.0005 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 906,60 ₴









