Яскраве підсвічування
ARGB-вентилятор діаметром 12 см містить високоякісні світлодіоди з рівним та м’яким ореолом.
Сильний повітряний потік
Конструкція з 9 лопатями знижує шум та оптимізує повітряний потік, створюючи сильний тиск повітря.
Тиха та ефективна амортизаційна конструкція
У рамі вентилятора використовується гумова амортизаційна прокладка, яка ефективно знижує шум, що створюється резонансом, та забезпечує тиху роботу.
Винтовий підшипник зі збільшеним терміном служби
Використовуються добре змащені гвинтові підшипники, що значно знижує рівень шуму та збільшує термін служби.
Два варіанти живлення, більше свободи при встановленні
Невеликі 3-контактні та 4-контактні інтерфейси D-типу роблять підключення більш вільним та гнучким, а також дозволяють створити більш акуратну збірку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.12 A |
| Повітряний потік | 52.79 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 33.2 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴





