-26%

Накопичувач SSD 4TB Samsung 990 PRO M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V9P4T0BW)(VS)
42 545,25 ₴
31 515 ₴
- В наявності
- Код: MZ-V9P4T0BW(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Samsung 990 Pro 2280 – твердотільний накопичувач внутрішнього типу. Виготовлений у компактному форм-факторі M.2, призначений для сучасних тонких систем. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір та полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Побудований на основі сучасної пам'яті MLC, яка демонструє високі швидкості запису та зчитування. Об'єму в 4 ТБ достатньо для зберігання різноманітної інформації. Швидкість зчитування дорівнює 7450 МБ на секунду, запису – 6900 МБ на секунду.
Фірмове програмне забезпечення
Samsung Magician допоможе моніторити роботу компонента. Програма допоможе захистити дані, отримувати оновлення та контролювати стан сховища.
SSD-накопичувач Samsung 990 Pro 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe
Досягніть максимальної продуктивності PCIe 4.0. Відчуйте більш тривалу швидкість, що вражає супротивника. Інтелектуальне керування нагріванням вбудованого контролера забезпечує неперевершену енергоефективність, зберігаючи неперевершену швидкість та продуктивність, щоб ви завжди були на висоті гри.
Революційна енергоефективність
Вища продуктивність зазвичай споживає більше енергії. 990 PRO споживає менше енергії з підвищенням продуктивності на ват на 50% порівняно з 980 PRO. Ця конструкція з низьким споживанням енергії забезпечує максимальну продуктивність PCIe 4.0 з оптимальною енергоефективністю.
Творець чемпіонів
SSD-накопичувач 990 PRO забезпечує найкращий ігровий процес. Більш ніж на 55% покращення продуктивності забезпечує швидше завантаження для максимальної реалістичності ігор для ПК PS5 та DirectStorage.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 22 000/80 000 |
| TBW (ресурс записів) | 2400 ТБ |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Контролер | Samsung in-house |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 4 ТБ GB |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | Samsung 990 PRO |
| Швидкість записування | 6900 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 7450 МБ/сек |
| Споживання енергії | до 8,6 Вт |
| Тип пам'яті | MLC |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | максимум: 8.6 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 515 ₴







