Монітор MSI серії PRO MP 223 належить до серії моніторів MSI PRO для бізнесу. Ця серія не тільки має зручність, необхідну ділову люди, але і дуже приємний зовнішній вигляд.
Розмір екрану 21,45" розроблений з урахуванням спрощеної продуктивності та способу життя.
Дисплей, сертифікований TÜV, захищає зір та зберігає здоров'я очей.
Технологія Anti-Flicker запобігає напруженню та втомі очей.
Технологія Less Blue Light ефективно знижує рівень синього світла, яке може завдати серйозної довгострокової шкоди вашим очам.
Ергономічне програмне забезпечення, Display Kit, забезпечує найбільш зручний інструмент, правильний колір та режим відображення для вас при роботі з ним щодня.
Панель VA із кутом огляду 178° забезпечує захоплюючу чіткість екрану.
Частота оновлення 100 Гц забезпечує найкращий перегляд.
Зберігайте гнучкість для різних пристроїв завдяки кільком джерелам вхідного сигналу: HDMI та D-Sub (VGA).
Стандартна конструкція із кріпленням VESA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 495х386х182 мм |
| Діагональ екрана | 21.45" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:09:00 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 170°/160° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 277,15 ₴








