-19%

Шкіряна чоловіча сумка-планшетка (VS)
1 850 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 1819(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча сумка-планшетка стиль Армані чорна, чоловіча сумка барсетка Armani натуральна шкіра на плече, флотар
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Регульований плечовий ремінь (73-144 см);
Висота: 20 см;
Ширина: 15 см;
Товщина: 8 см;
Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це справді натуральна шкіра;
Одна передня прихована кишеня на магніті, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою міні кишенею на блискавці;
Надійна металева фурнітура;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряна чоловіча сумка-планшетка стиль Армані чорна, чоловіча сумка барсетка Armani натуральна шкіра на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







