-14%

Шкіряна чоловіча сумка-планшет чорна (VS)
2 400 ₴
2 059 ₴
- В наявності
- Код: 1823(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча сумка-планшет стиль Армані, модна чоловіча сумка барсетка Armani з натуральної шкіри чорна, Туреччина
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Регульований плечовий ремінь;
Висота: 25 см;
Ширина: 21 см;
Товщина: 6 см;
Металева фурнітура з гравіюваннями;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряна чоловіча сумка-планшет стиль Армані, модна чоловіча сумка барсетка Armani з натуральної шкіри чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 059 ₴








