-20%

Дитячий набір фігурок Рослини проти Зомбі(VS)
1 100 ₴
880 ₴
- В наявності
- Код: 7103П(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: пластик + поролон;
-
Вміст набору на фото;
-
Великі та барвисті фігурки (10-13 см);
-
Розмір коробки: 30х24х7 см
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Фігурки Plants vs Zombies у коробці Соняшниковий набір фігурок рослинні проти Зомбі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴






