-12%

Дитячий конструктор Рослини проти Зомбі, іграшка лего Plants vs Zombies фігурки 458 в коробці(VS)
1 700 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 7007К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
458 деталей;
-
Розмір коробки: 45х32х7 см
-
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 430 г |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор рослинності проти Зомбі, іграшка лого Plants vs Zombies фігурки 458 дітей у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







