
Дитячий конструктор лего карета попелюшки для дівчаток, колісниця принцеси Ельза Frozen(VS)
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7116(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
378 деталей;
-
Розмір коробки: 38х26х6,5 см
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Вага | 500 г |
| Кількість деталей | 378 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор лего карета золочки для дівчаток, колісниця принцеси Ельза Frozen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








