Пістолет горохостріл Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies
Характеристики:
Яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині;
-
Матеріал: пластик + паралонові кулі;
-
Вміст набору на фото;
-
Висота фігурки: 13 см;
-
Розмір коробки: 33х21х9 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Пістолет горохострел рослинні проти Зомбі Plants vs Zombies |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






