Кругла дитяча міні сумочка на плече з брелоком зайцем, маленька сумка для дівчаток із зайчиком
Характеристики:
Матеріал: екошкіра+тканина;
Брелок у комплекті;
Ширина: 18 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 16,5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кругла дитяча міні сумочка на плече з брелоком зайцем, маленька сумка для дівчаток із зайчиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








