-26%

Конструктор для дітей динозаври lego jurassic world(VS)
1 200 ₴
887 ₴
- В наявності
- Код: 7125(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор для дітей динозаври lego jurassic world 3700, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду, у фірмовій коробці
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
205 деталей;
-
Розмір коробки: 35х25,5х5 см
-
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Конструктор для дітей динозаври lego jurassic world 3700, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴







