-23%

Дитячий конструктор карета Холодне Серце Принцеса Ельза Frozen(VS)
1 100 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 7124(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
258 деталей;
-
Розмір коробки: 38х26х6 см
-
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Чому купують саме у нас?
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
258 деталей;
-
Розмір коробки: 38х26х6 см
-
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Вага | 400 г |
| Кількість деталей | 258 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор карета Холодне Серце Принцеса Ельза Frozen 7569 колісниця лезове перевезення для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴





