Жіночий рюкзак прогулянковий Кенгуру, невеликий повсякденний рюкзак для дівчат міський, стильний і модний
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 30 см;
Ширина: 25 см;
Глибина основи: 13 см;
Лямки регулюються;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак Кенгуру, невеликий повсякденний рюкзак для дівчат міський |
| Колір | Рожево-фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



