Жіночий міський рюкзак сумка на кожен день, оригінальний повсякденний рюкзачок для дівчат, стильний та якісний
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Сумка-рюкзак;
Брелок у комплекті;
Висота: 33 см;
Ширина: 30 см;
Глибина: 16 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак сумка на кожен день, оригінальний повсякденний рюкзачок для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴





