-19%

Маленька дитяча сумочка на плече для дівчинки з ведмедиком Кавовий(VS)
1 150 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 1841ДК(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька модна дитяча сумочка на плече для дівчинки з ведмедиком, міні сумка з ведмедем, стильна та красива
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екокожа
-
Довжина: 22 см;
-
Висота: 15 см;
-
Глибина: 10 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька модна дитяча сумочка на плече для дівчинки з ведмедиком, мінісумка з ведмедем |
| Колір | Кавовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴


