-13%

Дитяча міні сумочка з ведмедиком М'ятний(VS)
920 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1834ДМ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екокожа
-
Ширина: 17
-
Глибина: 8 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток із ведмедем на плече |
| Колір | М'ятний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


