
Величезний набір ігрових фігурок Roblox, ігрові фігурки Роблокс Ultimate Mega Set 24 фігурки Модель 3(VS)
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7039-3(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великий набір ігрових фігурок Roblox, ігрові фігурки Роблокс Ultimate Mega Set 24 фігурки, в коробці
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
24 фігурки;
-
Висота фігурки: 7 см;
-
Розмір коробки: 53х31х6 см
-
Склад набору на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Модель 3 |
| Тип призначення | Величезний набір ігрових фігурок Roblox, ігрові фігурки Роблокс Ultimate Mega Set 24 фігурки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴







