Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнокольорова, сумка на плече
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екокожа
-
Брелок у комплекті;
-
Довжина: 19
-
Глибина: 8 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнобарвна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴










