-27%

Однотонний жіночий рюкзак Кенгуру Червоний(VS)
1 300 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1843К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий однотонний міський рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат, стильний та модний
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 30 см;
Ширина: 26 см;
Глибина основи: 14 см;
Лямки регулюються;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий однотонний рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴


