-29%

Чоловіча сумка барсетка з натуральної шкіри (VS)
1 400 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1856(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка барсетка на груди шкіряна якісна бананка на блискавці з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Регульований ремінь;
Висота: 21 см;
Ширина: 13 см;
Глибина: 6 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Виберіть модель |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-барсетка на груди шкіряна якісна бананка на блискавці з натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









