-14%

Жіночий шкіряний гаманець в коробці чорний(VS)
1 700 ₴
1 459 ₴
- В наявності
- Код: 1830(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець клатч люкс якість у коробці, високоякісний жіночий портмоне з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Виробник: Туреччина;
Довжина: 11 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 8 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Кошелек |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець клатч люкс якість у коробці, високоякісний жіночий портмоне з натуральної шкіри |
| Товщина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴







