
Жіночий рюкзак міський з натуральної шкіри, чорний (VS)
4 380 ₴
2 190 ₴
- В наявності
- Код: 49334(VS)
Жіночий шкіряний рюкзак міський. Модний рюкзак жіночий. Рюкзак з натуральної шкіри чорний 49334
Характеристики:
- Виробник: TidinBag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 35 х 26 х 17
- Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (2) два основні відділення;
- кишені всередині;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені;
- (1) одна кишеня на блискавці позаду.
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А5.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 2 190 ₴





