
Чоловіча бананка із натуральної шкіри чорна(VS)
3 980 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: NM-58744(VS)
Стильна чоловіча бананка із натуральної гладкої шкіри з принтом NM-58744
Характеристики:
- Виробник: Украина
- Тип: бананка
- Розміри (см): 22 х 27 х 8
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві внутрішні кишені.
- (1) одне відділення на тильній стороні
Опис:
Вмістовна бананка із натуральної шкіри, яка ідеально підійде до чоловічого образу. Одне основне відділення бананки є досить об'ємним. Ремені бананки регульовані знімні, мають надійне кріплення. Особливістю цієї моделі є те, що частини ременя застібаються за допомогою якісного фастексу, що дозволяє зручно носити бананку на поясі.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 22 |
| Довжина: | 27 см |
| Максимальний обхват талії | 142 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 8 см |
- Ціна: 1 990 ₴









