
Чоловіча сумка-слінг чорна з натуральної шкіри (VS)
3 980 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 32545(VS)
Сумка-слінг чоловіча чорна через плече з натуральної шкіри TIDING BAG 32545
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 19х31х7.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (2) два основні відділення на блискавці;
- (1) кишеня на блискавці на лицьовій стороні;
- (1) одна кишеня на блискавці на тильній стороні
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці;
- (1) всередині маленька кишеня відкритого типу.
Опис:
Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри з зернистою поверхнею в чорному кольорі. Ідеально підійде для міського життя. Має одне велике відділення. На лицьовій панелі рюкзака розміщено накладний кишеню , на ньому - додатковий горизонтальний кишеня для дрібниць. Колір фурнітури - під нікель. Підкладка - текстиль. Плечовий ремінь, що регулюється по довжині.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 990 ₴









